Forum kadrowe - mKomp System Informatyczne

mKomp - Systemy Informatyczne

Ogłoszenie

Forum Startuje Juz Wkrotce

#1 2018-06-28 14:45:56

poalis

Nowy użytkownik

Punktów :   

Dokumentacja kadrowo-płacowa

Jeżeli szukacie biura, który zajmie się wypełnianiem dokumentacji kadrowo-płacowej jak i będzie dbał o Twoich pracowników to skorzystaj z outsourcingu kadrowo-płacowego.  W ten sposób nie tylko zaoszczędzisz ale również będziesz miał pewność, że wszystkie dokumenty takie jak ewidencjonowanie świadectw lekarskich czy sporządzanie umów zgodnie z kodeksem pracy będą wykonywane na najwyższym poziomie. Co więcej zając się mogą również sporządzaniem listy płacowych, rozliczaniem nadgodzin. Outsourcing kadrowo-płacowy to idealne rozwiązanie dla małych, średnich jak i dużych firm gdzie zatrudnia się sporo pracowników i chce się mieć stały dostęp do tych dokumentów. W biurze rachunkowym BPG dostajesz dostęp do panelu swojego pracownika gdzie możesz sprawdzić wszystkie informacje od nadgodzin po urlop wypoczynkowy z dowolnego miejsca.


Skorzystaj z biura rachunkowego kadrowo-płacowego w Warszawie gdy poszukujesz specjalistów, którzy zajmą się Twoimi pracownikami.

Offline

 

#2 2018-10-04 15:49:12

mioush

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Dokumentacja kadrowo-płacowa

Dzięki za polecenie! W dzisiejszych czasach o wiele lepiej outsourcingować działania niż zatrudniać ludzi na etacie. Na pewno sprawdzę BPG.


Specjaliści z biuro rachunkowe kadry i płace w Warszawa. Księgowi oraz kadrowi w jednym miejscu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
elpiloto.com.pl projekty jamnik hodowla