Forum kadrowe - mKomp System Informatyczne

mKomp - Systemy Informatyczne

Ogłoszenie

Forum Startuje Juz Wkrotce

#1 2010-03-15 21:09:17

anna K.

Nowy użytkownik

Punktów :   

Wyrejstrowanie pracownika z ZUSu

Co powinnam zrobić i jakie grożą mi konsekwencje, jeśli nie wyrejestruje pracownika z zus w terminie 7 dni? Umowa została rozwiązana z upływem czasu na który była zawarta tj w kwietniu, ale dopiero teraz się zorientowałam że chyba nie zgłosiłam tego faktu księgowej i pracownik nie został wyrejestrowany.

Offline

 

#2 2010-03-16 15:51:44

Joanna

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Wyrejstrowanie pracownika z ZUSu

Koniecznie należy wyrejstrować pracownika! Grozi za to kara grzywny. Powinna pani udać się jak najszybciej do ZUSu wyrejstrowac pracowika. Jeśli zdąży pani przed kontrolą nie powinno byc problemów.
Pozdrawiam

J.

Offline

 

#3 2018-06-07 13:24:32

Mazurekm

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Wyrejstrowanie pracownika z ZUSu

W takich przypadkach sprawdza się outsourcing kadrowo-płacowy w takich właśnie przypadkach to doświadczony team zajmie się wyrejestrowaniem pracownika z ZUS gdy umowa się zakończy. Dodatkowo będą dbali  aby wszystkie potrzebne dokumenty były na miejscu.


W BPG nasi specjaliści poprowadzą Twoje kadry i księgowość warszawa

Offline

 

#4 2018-10-04 15:36:38

wronek

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Wyrejstrowanie pracownika z ZUSu

Dlatego ja korzystam z usług kadrowych W Warszawie i wiem, że to oni zajmą się wszystkim oraz będą dbać o to aby wszystkie dokumenty były na miejscu.


Redukuj koszty związane z utrzymaniem specjalistycznych etatów i zakupem niezbędnego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania dzięki usługom kadrowym W Warszawie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprojekty jamnik hodowla