Forum kadrowe - mKomp System Informatyczne

mKomp - Systemy Informatyczne

Ogłoszenie

Forum Startuje Juz Wkrotce

#1 2018-10-04 15:38:38

wronek

Nowy użytkownik

Punktów :   

Usługi kadrowo-płacowe

Cześć,

Szukam jakiegoś biura rachunkowego, który oprócz księgowości poprowadzi mi kadry i płace w mojej firmie. Macie kogoś godnego do polecenia?


Redukuj koszty związane z utrzymaniem specjalistycznych etatów i zakupem niezbędnego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania dzięki usługom kadrowym W Warszawie

Offline

 

#2 2018-10-04 15:40:45

Paula

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Usługi kadrowo-płacowe

Ja mogę ci polecić usługi kadrowe z firmy BPG Polska. Mają szereg usług od badania sprawozdań finansowych po doradztwo transakcyjne w tym również usługi kadrowo-płacowe. Profesjonalni i rzetelni, zajrzyj do nich na stronę https://www.bpg.pl/


usługi kadrowe Warszawa, profesjonaliści którzy zadbają o Twoich pracowników już dziś.

Offline

 

#3 2018-10-04 15:50:51

mioush

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Usługi kadrowo-płacowe

Jeżeli chodzi o usługi kadrowe W Warszawie to dobre pytanie. Ktoś już wcześniej na forum polecał BPG i widzę, że znowu polecają to biuro w takim razie trzeba będzie ich sprawdzić :)


Specjaliści z biuro rachunkowe kadry i płace w Warszawa. Księgowi oraz kadrowi w jednym miejscu.

Offline

 

#4 2018-10-04 16:02:00

karolek

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Usługi kadrowo-płacowe

W tych czasach gdzie dostęp do internetu ma praktycznie każdy warto poczytać forma lub specjalne strony na których ludzie wystawiają opinie. Chociaż i tak nie zawsze ma się pewność czy to co czytasz zgadza się z prawdą. Trzymam kciuki abyś znalazł odpowiednią firmę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl