Forum kadrowe - mKomp System Informatyczne

mKomp - Systemy Informatyczne

Ogłoszenie

Forum Startuje Juz Wkrotce

#1 2010-03-19 00:03:09

ada55

Nowy użytkownik

Punktów :   

Dodatek za wysługę lat

Witam,
Mam problem, każdy pracownik po zawarciu umowy o prace dostał od mojej poprzedniczki pisma informację o dodatku za wysługę lat i informujące o tym kiedy on będzie ulegał zmianie, następnie ja teraz po objęciu przez nią stanowiska u niektórych osób wyliczyłam inna datę zmiany wysługi lat i co ja mam teraz zrobic?? zmienić pisma??

1)W ogóle to powiedzcie mi jak to u Was jest, jeśli zmiana stażu pracy u pracownika następuje załóżmy 12 marca to w piśmie macie tą datę, czy datę pierwszego dnia miesiaca po tym miesiącu?? prosze powiedzcie mi jak to jest u nauczycieli a jak u pracowików obsługi??
2)tak samo jeśli chodzi o nagrode jubileuszową, to jeśli ta osoba 12 marca ma 25 lat pracy to wypłacacie jej tą nagrodę następnego dnia czy czekacie aż do dnia wypłąty wynagrodzeń?? (dodam że w regulaminie mamy że wypłata nagrody następuje niezwłocznie po osiągniecią do niej prawa)

Offline

 

#2 2010-03-19 00:07:55

Joanna

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Dodatek za wysługę lat

dodatek stazowy powinno sie dawac z pierwszym dniem miesiaca po misiacu od kiedy nabyło się do niego prawo. Jublieuszowy o ile się nie mylę daje się natychmiast ( osobna lista ). Co do tych błedów - jesli na niekorzysc pracownika mozesz naliczyc do 3 lat wstecz. Jesli na jego korzysc - przepadlo
Pozdrawiam
J.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl